Iwona Wisniewska

co to jest healy i jak dziala?

Healy to niewielkie, ale wszechstronne urządzenie (sterowane przez telefon z systemem Apple lub Android), które wykorzystuje programy medyczne a także programy spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) w celu harmonizacji pola bioenergetycznego, co poprawia wiele aspektów życia.

W Unii Europejskiej Healy jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do leczenia bólu w przypadku bólu przewlekłego, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do leczenia wspomagającego chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu. Każda edycja healy posiada grupy programowe, w których jest po kilka/kilkanaście indywidualnych programów np na sen, na harmonizację poszczególnych narządów, na skórę, na emocje itp. Najwyższy model healy zawiera ponad 200 takich programów.  

Częstotliwości w tych programach są dopasowywane w czasie rzeczywistym (co 10 sekund) do potrzeb twojego organizmu, tak aby twój organizm dostał jak najbardziej spersonalizowany program, odpowiedni do twoich potrzeb.

sprawdź jak działa healy

Healy w medycynie

Healy dla holistycznej poprawy zdrowia

Naukowe podstawy i założyciele healy

Więcej o mag healy harmonizującym twoje ciało, otoczenie i wodę pitną

W każdej chwili możesz skontaktować się ze mną by uzyskać więcej informacji.

 

Wyłączenie odpowiedzialności:  Nauka nie uznaje istnienia pola informacyjnego, jego analizy, harmonizacji oraz innych znaczeń ze względu na brak dowodów naukowych. Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) w urządzeniach Healy, QPF (częstotliwości potencjału kwantowego) w Healy Coil oraz programy pola magnetycznego w urządzeniach MagHealy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną ze względu na brak dowodów naukowych w rozumieniu medycyny konwencjonalnej. Informacje na tych stronach mają charakter wyłącznie poglądowy i służą celom informacyjnym. Chociaż Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na tych stronach były aktualne, nie udziela żadnych gwarancji co do dokładności, przydatności czy też aktualności podanych informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zamieszczonych na tych stronach. Wszystkie informacje są przedstawione zgodnie z ich stanem, a odpowiedzialność za ich interpretację i wykorzystanie spoczywa wyłącznie na użytkowniku. Stosowanie produktów, programów i informacji Healy World odbywa się wyłącznie na własne ryzyko użytkownika, według jego uznania i niezależnej oceny. Firmy Healy World w szczególności zrzekają się odpowiedzialności za decyzje użytkownika związane z używaniem produktów i usług Healy World, które są poza zakresem Instrukcji użytkowania oraz instrukcji dostarczonej przez firmę.

Programów Healy nie należy traktować jako odpowiednika profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy terapii. Takich porad udzielają wykwalifikowane osoby z wykształceniem medycznym. Jeśli podejrzewasz, że cierpisz na jakąś chorobę lub jesteś pod opieką lekarza bądź innego specjalisty ds. zdrowia, zasięgnij jego porady przed zastosowaniem Healy. Zawsze używaj Healy zgodnie z instrukcją użytkowania.