Iwona Wisniewska

Nasz polski zespół healy, to absolutnie wyjątkowy zespół, który tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Rozwijamy się prężnie, w tępie jakiego nie osiągnął dotychczas żaden inny polski zespół. Każdy z członków naszego teamu może liczyć na wsparcie. Stanowimy jedność, pomagamy sobie. Organizujemy spotkania, treningi, pomagamy w pierwszych krokach z healy. Osoby dołączające do nas nie pozostają same z urządzeniem. Otrzymują cenne materiały i wskazówki. Otrzymują cudowną, rosnącą w siłę społeczność. 

Dodatkowo, jeżeli dołączysz na naszego zespołu z mojego ramienia i zechcesz rozwijać swój biznes, zostajesz automatycznie członkiem healy harmony – biznesowego temu, który zadba o Ciebie i pomoże w rozwoju biznesu. Ten team to jednak nie tylko biznes, to również wsparcie w samorozwoju, spotkania, lajvy i zoomy motywacyjne. To dbanie o Ciebie i Twój duchowy rozkwit. Tacy jesteśmy. Ponadto w naszym zespole spełniają się niejedne marzenia. Jak to możliwe? Tego dowiedzieć możesz się dołączając do nas. Zapraszam, napisz do mnie. 

Będąc członkiem healy harmony, otrzymujesz również darmowy dostęp na rok do wielu wartościowych kursów i treści na platformie wharmonii.my, która wspiera twój wewnętrzny i fizyczny dobrostan.

Pod spodem możesz zobaczyć co mówią o healy członkowie naszego zespołu.

Iwona Wiśniewska – kwiecień 2023
 
HEALY ODMIENIŁO MOJE ŻYCIE
 
Healy odmieniło moje życie. Pozbyłam się bólu górnych pleców, kości, stawów, drętwień kończyn i twarzy. Powoli, pod kontrolą lekarzy, odstawiam leki na stany lękowe i leki na padaczkę (które pomagały mi przy bólach całego ciała). Przestają mi być potrzebne. Poprawił mi się nastój, energia, odzyskałam siłę do życia i tworzenia. Otrzymałam jakby nowe życie. Tego dnia, kiedy zdecydowałam się na zakup healy, podjęłam jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.
Paulina – maj 2023
 
JESTEM W SZOKU, ALE POZYTYWNYM
 
Robiłam małej wibracje z tego co wyszło z analizy i robiłam to tylko 4 dni i uwaga! po odstawionych lekach na migdałki (które nie pomagały) one się zmniejszyły! a pamiętasz jak ci pisałam że miała tak powiększone że przerwę miała tylko na ten wiszący języczek jestem w szoku ale pozytywnym 🥰 🥰 🥰 
Agata – maj 2023
GARDŁO WYLECZONE W NIECAŁĄ DOBĘ 
Ból gardła – Wibrowanie Sole Schuslera i Kwiaty Bacha. Wibrowałam 4-6 razy dziennie po 37 sekund każde. Program czakra gardła puściłam wieczorem i rano. Gardło wyleczone w niecałą dobę. 
Anonimowy – kwiecień 2023
 
MÓJ MĄŻ NIE WIERZYŁ
Iwonka mój mąż nie wierzył w Healy dopóki mu nie podłączyłam na ból pleców i łopatki aż sprawdzał i się przeciągał czy oby na pewno zadziałało ❤️

Marcin  – maj 2023

ODSTAWIŁEM LEKI NASENNE

Jestem pod wrażeniem mag healy. Od kiedy go używam, śpię jak dawniej. Od wielu lat mam problemy ze snem i cierpię na zespół niespokojnych nóg. Nie pomagało mi nic, oprócz silnym leków nasennych, które brałem od 8 lat. Pewnego dnia zapomniałem ich wykupić i żona puściła mi program na sen z mag healy. Odstawiłem leki nasenne. Od dawna tak dobrze nie spałem.               

Iwona – maj 2023
PO 5 MINUTACH MÓWI ŻE NIE BOLI
Nadię rano bolał brzuch. Bolał mocno, do tego miała mdłości. Włączyłam jej harmonizację żołądkowo – jelitową. Po dosłownie 5 minutach mówi mi dziecko – mama nie boli! Wstała, jednak coś jeszcze czuła, ale już mniej. Po całym godzinnym programie, przychodzi szczęśliwa, że nic jej nie jest i w zasadzie to jest głodna. Ubiera się właśnie w strój i idzie do jacuzzi. To urządzenie jest cudem! moim największym odkryciem wrzechczasów!

Ku Szczęściu – czerwiec 2023

ŻYŁAM W PERNAMENTNYM BÓLU

Iwonka łączę się z Tobą. Ja również żyłam w permanentnym bólu, do tego mierzyłam się z ogromnym wyczerpaniem organizmu. Healy wspiera mnie od miesiąca i w końcu czuję, że moje ciało wraca do homeostazy. To są nasze doświadczenia, tylko my wiemy gdzie byłyśmy a gdzie jesteśmy teraz wspierając się healy. Ściskam mocno.

Kasia – kwiecień 2023
MYŚLAŁAM, ŻE TO MOŻE TAKIE ZJAWISKO WYOBRAŻNI
Stosuję healy drugi dzień na alergię bo mam od lat z tym problem wielki, wczoraj zrobiłam raz, przeszło, do nocy nic, żadnego kataru, czerwonych oczu itp. Myślałam że to może takie zjawisko wyobraźni, dziś rano wstałam z katarem, zrobiłam program i przeszło! Będę pisać po tygodniu obserwacji jeszcze raz, może się komuś przyda. 
Kasia J – kwiecień 2023
OD TYGODNIA ŚPIĘ MOCNYM GŁĘBOKIM SNEM
Robię program sen przed spaniem jestem w trakcie menopauzy, nie pamiętam nocy, żebym przespała do rana, zawsze się budziłam między 2-3 i przeważnie zakładałam słuchawki i odpalałam książkę, teraz od tyg śpię mocnym, głębokim snem 🙏🏻 
Anonimowy – kwiecień 2023
JESTEM ZASKOCZONA I ZDEZORIETNOWANA TRAFNOŚCIĄ ANALIZY 
Bardzo dziękuję. Jestem zaskoczona, zdezorientowana i chyba przestraszona trafnością analizy. To niewiarygodne, np ta tkanka łączna – moja mama choruje na reumatoidalne zapalenie, ja już mam też objawy. Ten brak spójności w moim życiu, lęki. Ten odczyt jest bardzo trafny! Bardzo dziękuję za twoją pracę. Napisz proszę, w jaki sposób mogę Ci podziękować. 
Iwona – maj 2023
JA NIE WIEM JUŻ JAKBYM BEZ TEGO MOGŁA ŻYĆ
Jesteśmy na wakacjach. Do healy ustawiają się kolejki. był już ból ucha, ból palce, ból głowy, ból brzucha. Ja nie wiem już jakbym bez tego mogła żyć. Życia już sobie bez healy nie wyobrażam. To tak jak było u mnie z thermomixem. Od kiedy mam, jak tu żyć bez niego?
Aleksandra – czerwiec 2023
PO 20 MINUTACH BÓL MINĄŁ
Muszę się podzielić dzisiejszym doświadczeniem z healy. W południe bardzo zaczęła mnie boleć głowa i ogólnie czułam się tak, jakby ktoś mnie odłączył od prądu. Zrobiłam sobie program migrena na 20 min – elektrody przykleiłam na skronie- nie wiem czy dobrze. Ale tak zrobiłam. Po 20 min ból minął – a u mnie bez tabletek niestety nie daje rady. Ale co więcej – mam taki dopływ energii..aż naprawdę trudno mi w to uwierzyć. To już jest kolejne moje doświadczenie z healy. 
Paulina Cichocka – maj 2023
PRZESPAŁA W KOŃCU NOC.
zadziałało na nią Iwonka! kurde przespała w końcu noc! Już nawet na mnie nie spała tylko obok. a od 3 dni tak się męczyłyśmy, kroplówki nic nie pomagało, boże tak się cieszę bo byśmy chyba padły obie jakbyśmy znowu całą noc nie spały a mała by wymiotowała. 
Katarzyna Miszczyn – lipiec 2023
CIESZĘ SIĘ JAK DZIECKO
Jakiś czas temu miałam straszny ból karku/szyi przy anginie. zrobiłam na ból 20 min z tymi padami żelowymi +ulga z gold cycle, po 2 dniach znacznie ustąpiło, co dodatkowo zauważyłam, to mam o wiele mniejszy apetyt, więcej energii, mimo nieprzespanych nocek. takie małe rzeczy a ja się cieszę jak dziecko. 
Aleksandra – czerwiec 2023
HEALY ROBI ROBOTĘ!
Poranek bez bólu głowy był luksusem, który zdarzał mi się kilka razy w roku. Teraz to może być piękny standard. program Praca/Sen od healy robi robotę! 
Anonimowy – kwiecień 2023
WOOW JESTEMW SZOKU
Woow, jestem w szoku jak bardzo rozbudowana jest ta analiza i ile ona od ciebie wymaga pracy. Dlatego wielki ukłon dla Ciebie, że poświęciłaś mi swój czas. Ale też mogę powiedzieć, że healy dokładnie odczytał mi to co wyszło z analizy. Na wiele pytań dostałam odpowiedź, to jak dar z nieba. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego urządzenia, ale też zaskoczona jaki ma potencjał. Dostałam konkretne wskazówki i zgadzam się z odczytem, bo znam siebie, więc to mi pokazało wiarygodność. Coś niesamowitego. Teraz wiem, że w lipcu będę jego posiadaczką, bo nie mam już wątpliwości. 
Aga Werner – lipiec 2023
BRZMI ZBYT CUDOWNIE ABY MOGŁO BYĆ PRAWDZIWE
co przez ostatnie 9 miesięcy zrobiła dla nas Healy? praca z własnym polem energetycznym wspaniale wpłynęła na nasze relacje, emocje, życie intymne, perspektywę postrzegania siebie i innych, zdrowie mentalne i fizyczne, nasze finanse i jakość życia w ogóle… brzmi zbyt cudownie aby mogło być prawdziwe, ale takie właśnie jest i każ∂ego dnia przekonuje się o tym nowa osoba. 
Monika – Lipiec 2023 JESTEM W OGROMNYM SZOKU.
Mam od lat problemy z kręgosłupem, bóle, zwyrodnienia, bóle karku, sztywność pleców, zawroty głowy. Nic nie pomagało, oprócz manualnej terapii, ale to tylko na jakiś czas. Z healy próbowałam kilku programów na kręgosłup, ulga, mięśnie, Ale ogromną ulgę poczułam dopiero po programie harmonizacja stawów i kości. Bóle narazie znikają na 2 dni. Ale jestem w ogromnym szoku! Może ta informacja komuś pomoże.
Monika – kwiecień 2023
OD RAZU MI PRZESZŁO, JESTEM W SZOKU
Na te moje nerwobóle po półpaścu zrobiłam program na harmonizację nerwów. Pomogło tak na 80%, czułam leciutko jeszcze te bóle, potem zrobiłam po godzinie ulgę ze złotego cyklu. Było od razu lepiej, bóle zniknęły. Przespałam noc, nad ranem ból się pojawił lżejszy ale w innym miejscu i zrobiłam ten program na nerwy. od razu mi przeszło, jestem w szoku!
HEALY TO RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE
Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz coś zmienić? Napisz do mnie.